Strona Główna 9 Wykonawstwo

Wykonawstwo Elektryczne

Kompleksowe

Usługi

Budowa linii kablowych oraz napowietrznych

Bez linii napowietrznych niemożliwe byłoby doprowadzenie energii elektrycznej do bardziej odległych obszarów. Pozwalają one na zaopatrzenie terenów uprzemysłowionych, zabudowanych. Linie kablowe mają szerokie zastosowanie ze względu na ich wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Pierwszym etapem jest przeanalizowanie uwarunkowań terenowych, następnie przechodzi się do projektowania linii napowietrznych. Po stworzeniu projektu wykonawczego linii przesyłowej można przystąpić do realizacji prac budowlano-montażowych.

Budowa linii kablowych jest procesem czasochłonnym i wieloetapowym. Zadanie to warto powierzyć doświadczonym fachowcom, którzy mają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, dysponują nowoczesnym sprzętem. Najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na usługodawcę zapewniającego kompleksową obsługę, czyli realizację całego procesu budowlanego. Jest to duże ułatwienie dla inwestora i oszczędność czasu. W jego przypadku projektowanie i wykonawstwo zostaje ograniczone do minimum. Zajmą się tym w jego imieniu profesjonaliści, którzy zrealizowali już szereg podobnych projektów. Od fachowców można oczekiwać rzetelności i terminowości. Powierzone zadanie zostanie wykonane zgodnie z wytycznymi i ustalonym harmonogramem. Można liczyć na szybkie terminy realizacji. Pozwala na to bogata kadra pracowników, nowoczesny sprzęt renomowanych producentów. Wieloletnia obecność na rynku i szeroka wiedza stanowią gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Budowa linii napowietrznych zostanie przeprowadzona od początku do samego końca. Firma przeprowadzi również specjalistyczną ekspertyzę. Świadczone są kompleksowe usługi dotyczące budowy, przebudowy i modernizacji linii wysokich oraz najwyższych napięć. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie projektu. Budowa linii kablowych oraz napowietrznych dotyczy instalacji o różnym napięciu. Można zlecić przebudowę, remonty i prace eksploatacyjne w sieciach. Firma zajmuje się instalacją przewodów wysokotemperaturowych. Przeprowadzi różnego typu prace pod napięciem, eksploatacyjne i serwisowe.

Budowa stacji transformatorowych

Budowa stacji transformatorowych pozwala zredukować koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej i to bez negatywnego wpływu na efektywność przedsiębiorstwa. Usługę realizują doświadczeni inżynierowie elektrycy. Korzystają z niej przede wszystkim podmioty o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną, czyli prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne. Wykonane stacje transformatorowe mogą pobierać prąd z linii zarówno kablowych, jak i napowietrznych. Projektuje się je w taki sposób, aby nie dopuszczać do generowania dodatkowych kosztów podczas rozdzielanie energii elektrycznej. Na budowę stacji transformatorowych warto zdecydować się w celu zabezpieczenia się przed nagłymi przerwami w dostawie prądu i uzyskania sporych oszczędności. Pozwala to na uniknięcie problematycznych i kosztownych przestojów w firmie. Jest to skuteczny sposób na zredukowanie wydatków związanych z zasilaniem różnego typu obiektów w energię.

Budowa stacji transformatorowych umożliwia oszczędzanie do nawet 50% dotychczasowych kosztów dotyczących poboru energii elektrycznej. Na ofertę składa się nie tylko postawienie stacji trafo, firma oferuje również profesjonalny montaż przez doświadczonych fachowców, wykwalifikowanych techników. Specjaliści zadbają zarówno o jakość wykonania, jak i bezpieczeństwo użytkowania stacji transformatorowej. Klienci mogą liczyć na zapewnienie gwarancji i obsługi serwisowej. Firma oferuje kompleksową realizację projektu wraz z wykonawstwem. Na korzyść współpracy przemawia terminowość i sprawowanie pełnej kontroli nad wykonywanymi pracami projektowo-budowlanymi. Oferowane jest również fachowe doradztwo z szerokiego zakresu energetyki, zastosowanie nowoczesnego sprzętu. Klienci mają zagwarantowaną najwyższą jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo realizowanej inwestycji, opiekę serwisową. Wszystkie prace są przeprowadzane terminowo, od projektu do jego wykonania. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, cieszy się szeregiem pozytywnych opinii zadowolonych klientów.

Instalacje Elektryczne

Instalacje elektryczne rozprowadza się zarówno w prywatnych lokalach mieszkalnych, jak i obiektach przemysłowych, biurowych. W każdym przypadku kluczowe jest zadbanie o zapewnienie ich prawidłowego działania i bezpieczeństwa użytkowania. Jeśli instalacja elektryczna ma być niezawodna, bezawaryjna, to należy powierzyć jej wykonanie profesjonalistom, którzy mają odpowiednią wiedzę z tego zakresu i doświadczenie. Od fachowców można oczekiwać kompleksowych rozwiązań energetycznych na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje zarówno profesjonalne zaprojektowanie instalacji, jak i jej wykonanie, z dbałością o wszystkie wymagane normy. Zostaną wykonane niezbędne pomiary przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Sprawne przeprowadzenie wszystkich prac umożliwia zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Zrealizowane zostaną zadania o różnym stopniu skomplikowania. Można powierzyć realizację usługi dotyczącej klasycznej instalacji elektrycznej i inteligentnej elektroinstalacji połączonej z systemem zarządzania całym obiektem.

Wieloletnia obecność na rynku i mnogość zrealizowanych zleceń przekłada się na to, że pracownicy są w stanie podjąć się najtrudniejszych zleceń i przeprowadzić je do samego końca. Doświadczonych fachowców nie zaskoczą żadne trudności napotykane podczas instalacji. Są to osoby poszerzające swoją wiedzę, co pozwala na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług. Klienci mogą liczyć na to, że instalacje elektryczne zostaną prawidłowo wykonane, z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Firma reaguje natychmiast na zgłoszenia i pomaga zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. Czuwają nad tym elektrycy mający stosowne uprawnienia SEP, przebyte liczne kursy i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie. Można liczyć na wysoką jakość świadczonych usług. Mogą one dotyczyć nawet najprostszych działań w postaci podłączenia sprzętu AGD, naprawienia bezpieczników, wymienienia oświetlenia i gniazdek elektrycznych.

Instalacje Odgromowe

Skuteczne instalacje odgromowe warto zainstalować na każdym budynku, aby móc uchronić się przed negatywnymi skutkami wyładowań atmosferycznych. Zadaniem piorunochronu jest odprowadzanie prądu do ziemi, który powstał podczas uderzenia pioruna. Każda burza stanowi potencjalne zagrożenie, a w Polsce coraz częściej obserwuje się duże wahania pogodowe. Koniecznością staje się zadbanie o niezawodną ochronę w postaci instalacji odgromowej. Bardzo ważne jest to, aby została ona wykonana przez fachowców, którzy mają w tym duże doświadczenie, dysponują nowoczesnym sprzętem i wykorzystują wysokiej jakości materiały. Ochronę odgromową można wykonać dla wszystkich rodzajów obiektów budowlanych. Dotyczy to zarówno domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych, jak i biurowców, obiektów użyteczności publicznej, hal produkcyjnych, magazynów, stacji telefonii komórkowej itd. Specjaliści zadbają o to, aby zapewnić najwyższej jakości ochronę odgromową, która doskonale spełni swoje zadanie podczas wyładowań atmosferycznych.

Instalacje odgromowe to obecnie najlepszy sposób na zabezpieczenie budynku i znajdujących się w nim osób przed negatywnymi konsekwencjami uderzenia pioruna. Zastosowanie piorunochronu ma niezwykle istotny wpływ na instalacje elektryczne, bo chroni ją przed uszkodzeniami. Niezabezpieczona instalacja może stać się nawet zagrożeniem ze względu na wybuch pożaru. Nowoczesne instalacje odgromowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i nie zaburzają estetyki budynku. Mogą zostać wykonane nawet na dachu z blachy i drewna. Oferta dotyczy nie tylko wykonania piorunochronów, można zlecić także naprawienie starych instalacji, przeprowadzenie pomiarów rezystancji uziemień. Dobrze zabezpieczony budynek jest należycie chroniony przed pożarem i wybuchem na skutek wyładowań atmosferycznych. Instalacje odgromowe składają się przede wszystkim ze zwodów pionowych, przewodów odprowadzających i uziomów. Połączenie wszystkich tych elementów pozwala na stworzenie instalacji, która szybko sprowadzi energię przekazywaną z pioruna do ziemi.

Instalacje Fotowoltaiczne

Coraz więcej inwestorów decyduje się na instalacje fotowoltaiczne, dzięki którym możliwe staje się wykorzystanie energii elektrycznej z darmowego i niewyczerpywalnego promieniowania słonecznego. Odnawialne źródła energii to przyszłość, w które warto inwestować. Instalacja PV to sposób na uzyskanie dużych oszczędności w skali roku. Stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Montaż przeprowadzony przez doświadczonych fachowców zajmuje do kilku dni. W przypadku instalacji fotowoltaicznej kluczowe jest dobranie optymalnej mocy (należy określić rzeczywiste zapotrzebowanie budynku na energię) i prawidłowe zamontowanie paneli wraz z całym osprzętem. W zależności od rodzaju i wielkości instalacji oraz poziomu jej skomplikowania, montaż zajmuje mniej lub więcej czasu. Klienci mogą jednak liczyć na terminowość, bo zadanie zostanie zrealizowane przez fachowców w swojej branży.

Pierwszym krokiem jest dokładne wymierzenie konstrukcji wsporczej, na której zostaną umieszczone panele fotowoltaiczne. Po jej dokładnym przygotowaniu można przejść do rozprowadzenia okablowania instalacji. Specjaliści zajmą się jego prawidłowym rozłożeniem i przymocowaniem. Zostaną też zamontowane skrzynki, uziemienie i falownik w wyznaczonych do tego miejscach. Dopiero po przeprowadzeniu okablowania można przejść do podłączenia paneli fotowoltaicznych. Fachowcy wykonają również niezbędne pomiary, po czym przyłączą instalację PV do sieci. Na koniec zostanie jeszcze skonfigurowany falownik. Wszystkie prace są przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi normami. Na pierwszym miejscu znajdują się jakość i wysoka jakość świadczonych usług oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania systemu. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i serwis instalacji fotowoltaicznej. Prawidłowo zamontowana instalacja jest niemalże całkowicie bezawaryjna. Zaleca się jednak przeprowadzenie przeglądu okresowego paneli fotowoltaicznych każdego roku, co ma głównie na celu zweryfikowanie stanu przewodów, zabezpieczeń i pracy inwertera.

ZE Piechel - wartości

Co nas wyróżnia

Kompleksowa obsługa

Realizujemy cały proces budowlany, dzięki czemu rola klienta w procesie projektowania i wykonawstwa jest ograniczona do niezbędnego minimum

Szybkie terminy realizacji

Liczna kadra oraz dostęp do wysokiej jakości narzędzi pozwala nam na wykonywanie zleceń w krótkim czasie.

Kompetencja

Wysokie doświadczenie i szeroka wiedza kadry projektowej oraz wykonawczej pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Szeroka oferta

Jesteśmy w stanie poprowadzić wiele inwestycji od początku do końca z powodu posiadania ekspertyzy w wielu dziedzinach.

Zaplecze techniczne

Dostęp do bogatego parku maszynowego umożliwia nam zwiększenie jakości oraz efektywności wykonywanych prac.

Wysoka jakość

Wysoką jakość przedkładamy ponad wszystko, dlatego pochwalić się możemy dużą ilością zadowolonych klientów.

1991

Informacje o nas

Historia firmy