Strona Główna 9 Usługi Maszynami Budowlanymi

Usługi Maszynami Budowlanymi

Kompleksowe

Usługi

Usługi podnośnikiem koszowym

Wykonywanie prac na wysokościach wiąże się z koniecznością zaangażowania bezpiecznej i stabilnej platformy, będącej jednocześnie stanowiskiem pracy zatrudnionych do tego typu zadań pracowników. W tym celu należy wykorzystać sprzęt, który nie tylko zapewni możliwość szybkiego i w miarę łatwego dotarcia do miejsca wykonywania prac, ale też udostępni pracownikom wszystkie niezbędne narzędzia wraz z dużą powierzchnią roboczą.

Realizujemy kompleksowe usługi podnośnikiem koszowym, w ramach których klient uzyskuje dostęp do funkcjonalnego i niezawodnego sprzętu. Kosz podnośnika charakteryzuje się dużą przestrzenią roboczą, dzięki czemu pracujące w nim osoby będą mogły precyzyjnie wykonywać postawione przed nimi zadania. Co więcej, nasz podnośnik charakteryzuje się bardzo dużą nośnością, co ma istotne znaczenie w trakcie np. podnoszenia dużych elementów konstrukcyjnych. Sprzęt ten posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, które świadczą o jego profesjonalnym zaprojektowaniu i wykonaniu. Co ważne, podnośnik został zbudowany w oparciu o aktualne przepisy BHP, zapewniając tym samym maksimum bezpieczeństwa i komfortu pracy w każdych warunkach.

Usługi minikoparką

Podczas realizowania budowy, remontu domu lub projektu niezwykle pomocne lub wręcz niezbędne staje się wykorzystanie ciężkich maszyn typu minikoparka. Najwygodniejszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest jej wynajęcie wraz z operatorem. Minikoparki mają szerokie zastosowanie. Za ich pomocą można wykonać wykopy pod fundamenty, sieci gazowe, oczka wodne, sieci wodno-kanalizacyjne, drenaż, oczyszczalnie ścieków, przewody elektryczne, ogrodzenia, skuwanie posadzek, drobne rozbiórki, skarpowanie, równanie terenu, korytowanie pod kostkę brukową, usuwanie korzeni drzew, kucie młotem hydraulicznym. Minikoparki są wykorzystywane podczas budowania dróg, rowów melioracyjnych i nawet do transportowania kruszyw. W przypadku robót ziemnych wręcz niezbędne staje się korzystanie z profesjonalnych usług sprzętem budowlanym. Prace są przeprowadzane przy wykorzystaniu sprawdzonych maszyn, regularnie serwisowane, obsługiwane przez osoby mające odpowiednie uprawnienia (przeszkolone i doświadczone). Z usługi minikoparką korzystają klienci indywidualni i firmy. Mogą oni liczyć na terminową realizację na najwyższym poziomie.

Usługi koparko-ładowarką

Realizacja większości prac ziemno – budowlanych wymaga zastosowania koparki i koparko – ładowarki. Sprzęt ten – odpowiednio użyty – pozwala na szybkie i sprawne zrealizowanie wszystkich postawionych przed nim zadań. Aby tak się stało, konieczne jest udostępnienie zarówno samego sprzętu, jak i niezbędnych do niego akcesoriów wraz z całym zapleczem technicznym. Dopiero wówczas można mieć pewność, że określone w terminarzu prace w pełni zaspokoją oczekiwania inwestora.

Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi koparką, a także koparko – ładowarką. Jesteśmy firmą dysponującą zarówno określonym sprzętem, jak i niezbędnym do jego funkcjonowania zapleczem technicznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do niezawodnych urządzeń, które sprawdzą się niezależnie od specyfiki realizowanych prac ziemnych, budowlanych i instalacyjnych. Dostępny u nas sprzęt charakteryzuje się maksymalną wydajnością i efektywnością pracy. W razie potrzeby możemy również realizować usługi koparko ładowarką o ściśle określonych parametrach pracy, dostosowanych do warunków miejscowych panujących np. na placu budowy.

Usługi dźwigiem

Realizacja zdecydowanej większości inwestycji budowlanych wymaga zastosowania dźwigu. Sprzęt ten nie tylko łatwo przenosi z miejsca w miejsce nawet bardzo duże i ciężkie obiekty, ale też doskonale sprawdza się w roli funkcjonalnego narzędzia optymalizującego prace na placu budowy. Dzięki niemu realizacja wszystkich niezbędnych prac odbywa się szybciej, sprawniej i co najważniejsze – bez zbędnych opóźnień.

Nasza firma dysponuje dźwigiem o bardzo dużej nośności, dzięki czemu sprawdzi się on na praktycznie każdym placu budowy i to niezależnie od rodzaju realizowanej inwestycji. Nasz dźwig może być używany zarówno podczas budowy, jak też w trakcie specjalistycznych prac remontowych, instalacyjnych, ziemnych itd. Dźwig posiada bardzo długie, stabilne ramię, które – dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu sterującego – pozwala na wykonywanie nawet najbardziej precyzyjnych i wymagających prac. Naszym klientom oferujemy możliwość wynajęcia dźwigu wraz z obsługującym go pracownikiem, posiadającym wieloletnie doświadczenie na tym stanowisku. Świadczone przez nas usługi dźwigiem są realizowane przez nas zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP!

Przecisk pneumatyczny

Pneumatyczne systemy sterowania coraz częściej zastępują układy mechaniczne. W naszych instalacjach przyciski pneumatyczne są instalowane po to, by zapewnić użytkownikowi maksimum komfortu. Ich najważniejszą zaletą jest cicha praca, niezawodność, wysoki poziom szczelności i ergonomia.

W przycisku pneumatycznym czynnikiem roboczym pozostaje powietrze, którego zastosowanie wiąże się z ograniczeniem zależności mechanicznych do minimum. Brak układu mechanicznego przedkłada się nie tylko na praktycznie bezszelestną obsługę, ale też na ograniczenie siły, która jest niezbędna do wprawienia w ruch całego układu. Dlatego najważniejszą cechą przycisku pneumatycznego pozostaje jego szczelność i odporność na oddziaływanie zmiennego ciśnienia ośrodka roboczego.

Wykorzystanie powietrza jako czynnika roboczego znacznie ogranicza zużycie przełącznika. Przecisk pneumatyczny nie posiada w sobie elementów trących, które mechanicznie oddziaływałyby na siebie. Wręcz przeciwnie – jedynym czynnikiem wprawiającym cały ten układ w ruch jest powietrze, które jest wtłaczane przez przycisk. Na uwagę zasługuje również bardzo łatwy montaż samego elementu. Instalacja przycisku ogranicza się do podłączenia specjalnych, elastycznych rurek, które są nakładane na odpowiednie końcówki w elementach uruchamiających określone urządzenie. Dzięki temu system ten jest maksymalnie uszczelniony, co naturalnie przedkłada się na jego sprawne funkcjonowanie.

Na koniec warto podkreślić, że przycisk pneumatyczny generuje relatywnie niewielkie ciśnienie, co ogranicza praktycznie do zera ryzyko jego rozszczelnienia.

Przewiert sterowany

Horyzontalne przewierty sterowane to nic innego jak odmiana odwiertów kierunkowych, które zaliczają się do grupy technologii bezwykopowych.
Ta innowacyjna technologia, która polega na wykonaniu poziomych przewiertów sterowanych jest niezwykle doceniane przez wielu fachowców. Wykorzystuje bowiem najnowsze systemy pomiarowe i sterujące. Dzięki temu trajektoria wykonywanego przewiertu pokrywa się wręcz idealnie z położeniem punktu wyjścia. To idealne rozwiązanie na wszelkie problemy, które mogą nas spotkać podczas układania kabli.

Pierwszym etapem jest stworzenie projektu trasy, którą przebiegnie przewiert pilotażowy. Następnie konieczne jest przewiercenie się przez wcześniejszą trasę. Wykonany przewiert wymaga zamontowania głowicy rozwierającej, która poszerza otwór do średnicy.
Przewiert sterowany wykorzystuje technologię HDD, czyli Horizontal Directional Drilling. Technologia HDD umożliwia wykonywanie przewiertów nawet na terenach mocno zurbanizowanych. Skrócenie trasy rurociągu jest teraz możliwe bez niszczenia terenu. Bezwykopowe wykonanie niemal każdego projektu instalacyjnego pod terenowymi elementami infrastruktury drogowej, bądź kolejowej to coś, co jeszcze do niedawna wydawało się niemożliwe. Horyzontalne przewierty możliwe są jedynie dzięki nowoczesnym maszynom, które działają niezwykle dokładnie. Największymi zaletami tej innowacyjnej technologii są:

• niska cena,
• nienaruszenie terenu,
• wydajność pracy,
• skuteczność.

Usługi rębakiem do gałęzi

W trakcie prac budowlano – instalacyjnych zachodzi nieraz potrzeba przygotowania gruntu pod dalsze prace. To z kolei oznacza często konieczność wycięcia wszystkich znajdujących się tam drzew. Zadanie to jest stosunkowo łatwe. Dużo trudniejsze jest zagospodarowanie wyciętego drewna, które musi być w tym celu pocięte i odpowiednio obrobione.

W ramach prowadzonej przez nas działalności oferujemy kompleksowe usługi rębakiem do gałęzi. Mowa tu o urządzeniu, które – dzięki odpowiednio zaprojektowanym tarczom – może z łatwością rozbijać kawałki drewna o określonej grubości i twardości. Nasz rębak jest urządzeniem elektrycznym, dzięki czemu jego praca nie wymaga zapewnienia dostępu do paliwa i jest całkowicie neutralna względem środowiska. Co ważne, nasze rębaki zostały zaprojektowane w ten sposób, by zapewnić użytkownikowi maksimum wygody. Klienci korzystający z naszych rębaków już od wielu lat doceniają ich niezawodność, funkcjonalność i zdolność do efektywnej i wydajnej pracy w każdych warunkach. Dzięki naszemu sprzętowi inwestorzy mogą znacznie łatwiej zarządzać całym terenem, na którym odbywają się określone prace.

Usługi mulczerem

Mulczowanie to proces, który polega na jednoczesnym rozbijaniu warstwy zieleni i zmiękczaniu gleby. Dzięki temu właściciele gruntów mogą je przygotować do dalszych działań inwestycyjnych, a co za tym idzie – poprawić ich jakość. Tak przygotowana gleba będzie idealnym podłożem zarówno w przypadku realizacji inwestycji budowlanych i remontowych, jak i wówczas, gdy jest ona przeznaczona pod zasiewy.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi mulczerem, zapewniając jednocześnie dostęp do niezbędnego zaplecza technicznego. Nasz mulczer nie tylko usunie wierzchnią, twardą warstwę gleby (wraz ze znajdującą się na niej roślinnością), ale też pozwoli przygotować glebę pod późniejsze inwestycje. Co więcej, usunięta w ten sposób warstwa zieleni nadal pozostanie w gruncie, co z biegiem czasu pozwoli uzyskać grunt o dużo korzystniejszych parametrach rolniczych. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy nie tylko dostęp do sprzętu, ale również zapewniamy osobę do jego obsługiwania. Dzięki temu oferowane przez nas rozwiązania zapewnią jeszcze większą efektywność, co w naturalny sposób przełoży się na krótszy czas realizacji prac ziemnych.

Wynajem agregatów prądotwórczych

Wynajem agregatów prądotwórczych to usługa skierowana zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Za pomocą generatora prądu możliwe staje się dostarczenie energii elektrycznej w przypadku braku zasilania z sieci. Urządzenie to sprawdza się rewelacyjnie podczas różnego typu wydarzeń eventowych. Można zasilać za jego pomocą hale i magazyny, banki, szpitale, wesołe miasteczka, maszyny budowlane i rolne, sklepy, stacje benzynowe, plany filmowe, restauracje, zewnętrzny catering. Agregat prądotwórczy bardzo często służy jako awaryjne zasilanie dla domu, szczególnie na placu budowy. Z usług jego wynajmu warto skorzystać w przypadku niemożliwości pozwolenia sobie na przerwy w dostawie energii lub skorzystania z oferty zakładu energetycznego. Agregat prądotwórczy to dobre rozwiązanie, jeśli ktoś potrzebuje tymczasowego zwiększenia poboru energii. Oferowane urządzenia są nowoczesne, regularnie serwisowane, gotowe do długotrwałej eksploatacji. Agregat prądotwórczy sprawdzi się wszędzie, gdzie jest potrzebny natychmiastowy dostęp do energii. Firma oferuje profesjonalną obsługę i szybki transport.

ZE Piechel - wartości

Co nas wyróżnia

Kompleksowa obsługa

Realizujemy cały proces budowlany, dzięki czemu rola klienta w procesie projektowania i wykonawstwa jest ograniczona do niezbędnego minimum

Szybkie terminy realizacji

Liczna kadra oraz dostęp do wysokiej jakości narzędzi pozwala nam na wykonywanie zleceń w krótkim czasie.

Kompetencja

Wysokie doświadczenie i szeroka wiedza kadry projektowej oraz wykonawczej pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Szeroka oferta

Jesteśmy w stanie poprowadzić wiele inwestycji od początku do końca z powodu posiadania ekspertyzy w wielu dziedzinach.

Zaplecze techniczne

Dostęp do bogatego parku maszynowego umożliwia nam zwiększenie jakości oraz efektywności wykonywanych prac.

Wysoka jakość

Wysoką jakość przedkładamy ponad wszystko, dlatego pochwalić się możemy dużą ilością zadowolonych klientów.

1991

Informacje o nas

Historia firmy