Strona Główna 9 Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

Kompleksowe

Usługi

Kosztorysowanie

Obsługa inwestycji to usługa skierowana do przedsiębiorstwo, biur projektowych, klientów indywidualnych Na szeroko pojęte usługi inżynierskie składa się wiele elementów. Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych obejmuje nadzór budowlany, usługi projektowe, realizację budów, organizację ruchu, kosztorysy budowlane, inwentaryzację budynków, przeglądy techniczne, pomiary geodezyjne, rozliczenia budów i badania geotechniczne. Fachowcy pomogą na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego, czyli od projektu, przez uzyskanie odpowiednich pozwoleń, po wybór wykonawcy i pilnowanie zgodności z ustalonym harmonogramem. Każde zlecenia jest wykonywane rzetelnie, w pełni profesjonalnie, z zachowaniem obowiązujących przepisów i wymaganych norm. Jako że realizacją powierzonego zadania zajmują się doświadczeni fachowcy, cały proces przebiega sprawnie i terminowo. Inwestorzy mogą uchronić się przed szeregiem zbędnych kosztów.

Nadzór Techniczny

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą przystąpić do budowy różnego rodzaju budynków. Można skorzystać z usług kierownika budowy, inspektora nadzoru lub całego zespołu nadzoru budowlanego. Usługi inżynierskie są potrzebne także podczas przeprowadzania modernizacji domu lub mieszkania, wykańczania wnętrz, dzielenia działki budowlanej, sprawdzania nośności gruntu i jego parametrów. Obsługa inwestycji to idealne rozwiązanie dla zarządców budynków, szczególnie podczas przeprowadzania w nich przeglądów technicznych, sporządzania audytu energetycznego lub wykonywania inwentaryzacji. Wszystkie zlecenia są zawsze realizowane na najwyższym poziomie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zajmuje się tym zespół doświadczonych Inżynierów, którzy specjalizują się w rozmaitych branżach budowlanych. Zostaną przeprowadzone ekspertyzy i opinie techniczne istniejących już budynków, zrealizowanych robót. Oferta dotyczy również planowania i przeprowadzania przetargów. Firma weźmie odpowiedzialność za całą organizację i koordynowanie wszystkich elementów projektu budowlanego.

ZE Piechel - wartości

Co nas wyróżnia

Kompleksowa obsługa

Realizujemy cały proces budowlany, dzięki czemu rola klienta w procesie projektowania i wykonawstwa jest ograniczona do niezbędnego minimum

Szybkie terminy realizacji

Liczna kadra oraz dostęp do wysokiej jakości narzędzi pozwala nam na wykonywanie zleceń w krótkim czasie.

Kompetencja

Wysokie doświadczenie i szeroka wiedza kadry projektowej oraz wykonawczej pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Szeroka oferta

Jesteśmy w stanie poprowadzić wiele inwestycji od początku do końca z powodu posiadania ekspertyzy w wielu dziedzinach.

Zaplecze techniczne

Dostęp do bogatego parku maszynowego umożliwia nam zwiększenie jakości oraz efektywności wykonywanych prac.

Wysoka jakość

Wysoką jakość przedkładamy ponad wszystko, dlatego pochwalić się możemy dużą ilością zadowolonych klientów.

1991

Informacje o nas

Historia firmy